Řecko

Europáček.cz

Zábava dětem o.s.

Cestujeme

Hledáte inspiraci, jak zabavit děti?
Máme pro Vás spoustu tipů na rodinnou zábavu.

více

Španělsko

Španělsko

více

Itálie

Itálie

více

Řecko

Řecko

více

Chorvatsko

Chorvatsko

více

Kontakt

tel.:776 194 227

europacek@seznam.cz

Řecko


Evropa je super bohatá na starodávnou historii.
Jedna z nejstarších a největších civilizací na světě se nachází v tomto starobylém městě: Atény.


Hlavní město Řecka má prastaré kořeny, ale i tak je jedno z nejlepších a nejkrásnějších měst v Evropě!
Odpočinek, relax a zábava, město ideální pro rodiny. Místní obyvatelé jsou tak laskaví a pohodoví, že vás atmosféra města jednoduše zavede do režimu automatického odpočinku.

Atény zůstaly ve stínu super favoritů jako Paříž, Řím a Londýn. Ale teď se opět ziskávájí zpět svoji slávu a nabízejí mnoho možností i pro rodiny s dětmi. 
Je tu vždy něco pro každého, od starověké Akropole až po Agoru, od řecké mytologie až po starověké řecké myslitele, od Moussaka až po jednoduchý řecký salát a báječný loukoumades - Atény mají čím zaplnit vaše srdce i duši!
Neznepokojujte se ohledně ekonomických záležitostech Řecka, ale zaměřte se na relax a potěšení, které Atény slibují. Najdete úžasné překvapení a zážitky na celý život:
Atény s Europáčkem jsou krásné chvíle oddychu, na které jste vždy čekali.

Připravte si své zavazadla a podívejte se tam s námi!

 

Rodinný hotel Electra Řecko, Chalkidiki, Stavros se nachází v klidné části letoviska Stavros s výhledem na zalesněné hory. Podstatnou výhodou je umístění hotelu mimo hlavní silnici, takže nebudete rušeni celoročním provozem. Živější centrum je vzdáleno cca 200 m, pláž 350 m. Hotel nabízí různé typy ubytování - standardní hotelové pokoje, vyšší kategorie na poptání za poplatek.. Mnozí z Vás jistě ocení česky mluvící personál na recepci, v restauraci a v baru.Oficiální kategorie hotelu jsou 4*.


Vybavení hotelu: V hotelu se nachází recepce, výtah, restaurace, snack/pool bar, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), sluneční terasa, parkoviště, bezbariérový přístup.

 

 

 

Napište nám a v co nejkratším čase Vás budeme rádi kontaktovat
(povinné)


(povinné)


(povinné)