Chorvatsko

Europáček.cz

Zábava dětem o.s.

Cestujeme

Hledáte inspiraci, jak zabavit děti?
Máme pro Vás spoustu tipů na rodinnou zábavu.

více

Španělsko

Španělsko

více

Itálie

Itálie

více

Řecko

Řecko

více

Chorvatsko

Chorvatsko

více

Kontakt

tel.:776 194 227

europacek@seznam.cz

Chorvatsko

Ponořte se do fantastického světa pro skutečně jedinečnou evropskou rodinnou zkušenost!
Staré starobylé město na křišťálově čistém Jaderském moři s četnými zátokami s téměř panenskými plážemi... Chorvatsko je určitě jedinečné místo v Evropě!
A jaký je nejlepší způsob, jak prozkoumat zemi, která má vše - historii, kulturu, krásu a zábavu - než ve společnosti vaší rodiny?
Přijďte s námi na váš objev krásné země Chorvatska!


Prozkoumejte jedno z nejvýznamnějších historicky nejvýznamnějších měst chorvatské historie - jeden z nejkrásnějších - s naším vycházkovým výletem do Dubrovníku.
Návštěva starého města - zaručeně oživí historii! Kromě toho, Dubrovník nabízí úžasné příležitosti pro filmové fanatiky!

Na naší filmové prohlídce v Dubrovníku se dostanete k odhalení všech míst natáčení revolutárních filmů, jako jsou Star Wars od George Lucase, Robina Hooda Di Caprio a některé z nejoblíbenějších seriálů HBO, Game of Thrones!
Obklopen krásnými starověkými relikvemi a surrealistickými místy natáčení, připravte svou rodinu na to, abyste se s námi dostali na to nejlepší z Dubrovníku.

Pokračujte na své cestě krásným a jedinečným Chorvatskem a ujistěte se, že vám chybí možnost vzít své děti na univerzální město Split! Od velkolepých paláců pocházejících z římské říše, až po lahodné místní jídlo a zábavné plavby lodí po Jaderském moři...  
Když budete ve Splitu, vezměte své děti na výlet na nedaleký ostrov Hvar!
Na naší lodi se můžete vydat na vzrušující rychlostní loď na Jadranu a obdivovat neuvěřitelné výhledy na město Split, ostrov Brač a ostrov Šolta, odkrýt přírodní a historický ostrov souostroví Pakleni na ostrově Hvar. Široká škála památek pro vaše oči!
Objevte historické, kulturní a přírodní krásy Chorvatska s Europáčkem. Vezměte své děti na zážitek a místo jako žádné jiné místo v Evropě v rukou přátelského a profesionálního personálu!

Přijďte a odhalte tajemství této zelené oázy v Jaderském moři a zažijte čas cestování zpět do dávných dávných říší!

 

Napište nám a v co nejkratším čase Vás budeme rádi kontaktovat
(povinné)


(povinné)


(povinné)