Španělsko

Europáček.cz

Zábava dětem o.s.

Cestujeme

Hledáte inspiraci, jak zabavit děti?
Máme pro Vás spoustu tipů na rodinnou zábavu.

více

Španělsko

Španělsko

více

Itálie

Itálie

více

Řecko

Řecko

více

Chorvatsko

Chorvatsko

více

Kontakt

tel.:776 194 227

europacek@seznam.cz

Španělsko

 

Jak by mohl člověk vytvořit tolik krásy? Pozvedne vašeho ducha a vykouzlí úsměv na vašich tváří. Získejte jiskru a energii připravenou ponořit se přímo do kultury této nadherné, kouzelné a rušné země...

 

Rodina je ve Španělsku na prvním místě, proto je to skvělé místo k cestování pro rodiny s dětmi. Budete vítáni všude s otevřenou náručí. Připravte se zamilovat do této země a jejích lidí ! Španělská divoká minulost a historie vytvořila některé z nejkrásnějších památek na světe.

 

Madrid s královským palácem a pohádkovým muzeem Prado a Reinou Sofia s našimi průvodci přátelskými k rodinám,  Plaza Mayor a majestátní Barcelona, spousta dechberoucích mistrovských děl a staveb od mistra Antoni Gaudiho, jako je Sagrada Familia a Parque Guell. Nebo si můžete pochutnat na skvělých a chutných španělských specialitách, navštívit Mosaic Workshop alla Gaudi nebo podniknout výlet na slavný fotbalový stadion FC Barcelona. Palác Alhambra v Granadě je tak krásný, že stojí zato ho určitě vidět a nebo se projít v úžasné zahradě Generalife Gardense, paláci vytvořeném během 800 let maurské okupace.

Sevilla je pro ty, kteří si chtějí trochu odpočinout a objevovat Giraldu a palác Alcazar, vychutnat si tapas nebo dílny Percussion, Flamenco a atmosféra na náměstích. Mezquita Cordoba je další ohromující mešita, ačkoli se časem změnila na katolickou katedrálu.

 

Španělsko je tak rozmanité, má tolik tváří, dialektů a barev ze severu na jih a západ na východ, že je moudré dobře naplánovat, které části byste chtěli objevit jako první! Španělsko je nádherným tavícím kotlem různých kultur a náboženství, které se spojují v průběhu staletí, které určují historii, kulturu potravin a vína, umění a řemesla, architekturu kostelů, klášterů, paláců a další...

 

Pojďme začít vaší cestu do Španělska. Rozhodněte se, která města navštívíte jako první!

 

Napište nám a v co nejkratším čase Vás budeme rádi kontaktovat
(povinné)


(povinné)


(povinné)